13 januari: Optreden Gaudeamus x Conlon: Disklavier Projection Works
Gaudeamus en Stichting Conlon presenteren Disklavier Projection Works in Museum Speelklok. De zelfspelende piano wordt in een nieuwe context geplaatst door gebruik van elektronica, digitale projecties en live coding.
Componist/programmeur Felipe Noriega en pianist Anne Veinberg brengen hun project CodeKlavier ten gehore, waarin de piano computertaal genereert. De algoritmische compositie Riding the Euclidean Planes van Danny de Graan, die te horen zal zijn, verkent symmetrie in zowel bladmuziek als de eigenzinnige monochrome visuals. Robert van Heumen duikt in alle facetten van het geluid van de Disklavier, en laat hem grommen, piepen en schreeuwen.
Na het concert krijgt het publiek de mogelijkheid om de tentoonstelling Robots love Music te bezoeken (avondentree).
Danny de Graan – Riding the Euclidean Planes
Robert van Heumen – Het geluid van de machine
Anne Veinberg & Felipe Noriega – CodeKlavier
Praktische informatie:
- Locatie: Museum Speelklok
- Datum: 13 januari
- Tijd: 17:00 uur t/m 18:00 uur
Ticketverkoop
Voor het optreden moet je een regulier ticket voor het museum kopen met daarop de datum 13 januari. Het ticket kan van tevoren online worden gekocht via de website. Ook vragen we je om een reservering te sturen naar info@museumspeelklok.nl waarin je aangeeft met hoeveel personen je bij het optreden aanwezig bent. Je naam wordt dan op de reserveringslijst geplaatst. Let op: alleen de personen die op de reserveringslijst staan, zijn verzekerd van een plek.
Agenda & nieuws
-
KDV concertavond in Museum Speelklok
31 maartKDV concertavond in Museum Speelklok
31 maart -
Nieuw dit voorjaar: Let’s Dance
10 maart t/m 9 juniNieuw dit voorjaar: Let’s Dance
10 maart t/m 9 juni -
Speel de muzikale Speelklok Escape Game
2 januari t/m 30 novemberSpeel de muzikale Speelklok Escape Game
2 januari t/m 30 november -
Ontdek de Robot Fluit in de kunsthub
7 maart t/m 30 juniOntdek de Robot Fluit in de kunsthub
7 maart t/m 30 juni -
Let’s Dance: New Views – modern & hiphop
14 aprilLet’s Dance: New Views – modern & hiphop
14 april -
Let’s Dance: de wals – van hof tot straat
12 meiLet’s Dance: de wals – van hof tot straat
12 mei -
Let’s Dance: Latin – tango, samba, salsa!
9 juniLet’s Dance: Latin – tango, samba, salsa!
9 juni -
Let’s Dance: The Roaring Twenties
10 maartLet’s Dance: The Roaring Twenties
10 maart -
VOORGAANDE ACTIVITEITEN EN EVENEMENTEN ↓↓↓
VOORGAANDE ACTIVITEITEN EN EVENEMENTEN ↓↓↓
-
Voorjaarsvakantie in Museum Speelklok
25 februari t/m 5 maartVoorjaarsvakantie in Museum Speelklok
25 februari t/m 5 maart