Valentijnsweekend: Muzikale tour d’amour

14 februari t/m 16 februari | 10:00u | 17:00u | Museum Speelklok | Volwassenen |
Zin in een speciale, vrolijke Valentijnsdag midden in het centrum van Utrecht? Kom dan naar Museum Speelklok en verras de liefde van je leven met een Muzikale Tour d’amour.
Tijdens het weekend van Valentijn (14, 15 en 16 februari) voel je overal de liefde in Museum Speelklok. De Muzikale Rondleiding staat helemaal in het teken van de liefdesliedjes. Luister samen naar de meest romantische nummers, zoals ‘All you need is love’ van de Beatles op het grote kermisorgel De Schuyt, ‘My girl’ van the Temptations op het grote dansorgel De Mortier en zing mee met een passievolle smartlap. De Tour d’amour start vrijdag, zaterdag en zondag elk uur op het halve uur.
Speciale actie in Museumcafé Klok
Ook in het museumcafé hangt tijdens het weekend van Valentijn een vleugje liefde! Om je romantische bezoek aan Museum Speelklok helemaal compleet te maken, geniet je namelijk in Museumcafé Klok van een speciale Valentijnsdeal. Een glaasje bubbels kost tijdens dit weekend namelijk maar €2,50! Neem je liefje mee voor een lekkere lunch en verover hem of haar helemaal met een sprankelend glaasje champagne erbij. Zo maak je jouw hartstochtelijke bezoek aan Museum Speelklok helemaal compleet.
Agenda & nieuws
-
Voorstelling Belle en het Beest in de herfstvakantie
17 oktober t/m 21 oktoberVoorstelling Belle en het Beest in de herfstvakantie
17 oktober t/m 21 oktober -
Ontdek nieuwe klankinstallaties in de kunsthub
24 augustus t/m 5 novemberOntdek nieuwe klankinstallaties in de kunsthub
24 augustus t/m 5 november -
Speel de muzikale Speelklok Escape Game
Speel de muzikale Speelklok Escape Game
-
Luister naar de Speelklok Podcast
Luister naar de Speelklok Podcast
-
Locatievoorstelling Free to be Free
7 oktober t/m 14 oktoberLocatievoorstelling Free to be Free
7 oktober t/m 14 oktober -
Concertavond in Museum Speelklok
6 oktoberConcertavond in Museum Speelklok
6 oktober -
Koop nu je kaartje voor Museumnacht Kids Utrecht
28 oktoberKoop nu je kaartje voor Museumnacht Kids Utrecht
28 oktober -
VOORGAANDE ACTIVITEITEN EN EVENEMENTEN ↓↓↓
VOORGAANDE ACTIVITEITEN EN EVENEMENTEN ↓↓↓
-
Open Monumentendag in Museum Speelklok
9 septemberOpen Monumentendag in Museum Speelklok
9 september -
Zomervakantie in Museum Speelklok
8 juli t/m 3 septemberZomervakantie in Museum Speelklok
8 juli t/m 3 september